Siirry pääsisältöön

Paperit&Talot

Ystadinkatu 3
10600 TAMMISAARI

Y-tunnus: 2578122-9

office@papperohus.fi
+358 19 232 800

Me palvelemme sinua

Kim Lindh

Isännöitsijä, IAT

0400 471 716

kim@paperitjatalot.fi

Björn Lindqvist

Toimitusjohtaja , KLT-Kirjanpitäjä, HHJ

050 383 5040

bjorn@paperitjatalot.fi

Niko Pyykkönen

Isännöitsijä, IAT

044 383 5061

niko@paperitjatalot.fi

Robert Wahlstedt

Isännöitsijä, IAT

044 383 5069

robert@paperitjatalot.fi

Anna Sandström

Kirjanpitäjä, palkanlaskija

050 383 5060

anna@paperitjatalot.fi

Magnus Wikström

Kirjanpitäjä, palkanlaskija

050 383 5063

magnus@paperitjatalot.fi

Sabina Holmström

Kiinteistösihteeri, kirjanpitäjä

044 383 5060

sabina@paperitjatalot.fi

Jennie Isaksson-Lindström

Kirjanpitäjä, palkanlaskija

050 383 5064

jennie@paperitjatalot.fi

Carina Nylund

Kiinteistösihteeri

044 383 5065

carina@paperitjatalot.fi

Marcus Råberg

Kirjanpitäjä

044 383 5062

marcus@paperitjatalot.fi

Janica Hindrén

Kirjanpitäjä

janica@paperitjatalot.fi

Petra Ekholm

Kirjanpitäjä, palkanlaskija

050 383 5062

petra@paperitjatalot.fi

Ann-Marie Johansson

Kirjanpitäjä

050 383 5067

ann-marie@paperitjatalot.fi

Cecilia Lindholm

Kirjanpitäjä

050 383 5061

cecilia@paperitjatalot.fi

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Toivon, että minuun otetaan yhteyttä
Suostumus*
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.