Hoppa till sidans innehåll

Papper&Hus

Ystadsgatan 3
10600 EKENÄS

FO-nummer: 2578122-9

office@papperohus.fi
+358 19 232 800

Vi står till din tjänst

Kim Lindh

Disponent, IAT

0400 471 716

kim@papperohus.fi

Björn Lindqvist

VD, EBR-Bokförare, HHJ

050 383 5040

bjorn@papperohus.fi

Niko Pyykkönen

Disponent, IAT

044 383 5061

niko@papperohus.fi

Robert Wahlstedt

Disponent, IAT

044 383 5069

robert@papperohus.fi

Magnus Wikström

Bokförare, löneräknare

050 383 5063

magnus@papperohus.fi

Sabina Holmström

Fastighetssekreterare, bokförare

044 383 5060

sabina@papperohus.fi

Carina Nylund

Fastighetssekreterare

044 383 5065

carina@papperohus.fi

Anna Sandström

Bokförare, löneräknare

050 383 5060

anna@papperohus.fi

Jennie Isaksson-Lindström

Bokförare, löneräknare

050 383 5064

jennie@papperohus.fi

Janica Hindrén

Bokförare

janica@papperohus.fi

Marcus Råberg

Bokförare

044 383 5062

marcus@papperohus.fi

Petra Ekholm

Bokförare, löneräknare

050 383 5062

petra@papperohus.fi

Ann-Marie Johansson

Bokförare

050 383 5067

ann-marie@papperohus.fi

Cecilia Lindholm

Bokförare

050 383 5061

cecilia@papperohus.fi

Kontakta oss

*” anger obligatoriska fält

Jag önskar bli kontaktad
Medgivande*
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.