Siirry pääsisältöön

Pidämme huolta kiinteistön arvosta
ja asumisviihtyvyydestä.

Kirjanpito­paketit asunto-yhtiöille

Taloyhtiön isännöinti on ennen kaikkea yhteistyötä. Siksi haluamme palvella sekä hallituksen edustajia että asukkaita hyvin, on kyse sitten henkilökohtaisesta palvelusta tai sähköisestä asioinnista. Yhteinen tavoitteemme on kiinteistön arvon ja asumisviihtyvyyden säilyttäminen.

Kiinteistön isännöitsijä kantaa yhä suuremman kokonaisvastuun kiinteistön huollosta. Rakennustekniikkaa ja kiinteistön ikää tulee seurata ja tarpeellisia korjauksia suunnitella hyvissä ajoin, jotta kiinteistön arvo säilyy ja nousee.

Kiinteistöalalla tekniikka kehittyy nopeasti. Me haluamme tarjota asiakkaillemme uusia mahdollisuuksia ja ajantasaista tietoa eri mahdollisuuksista. Meiltä saa kysyä ja neuvomme mielellämme.

Panostamme henkilökohtaiseen palveluun.
Meiltä saa kysyä ja neuvomme mielellämme.
Teemme työmme tehokkaasti ja tarkasti.

Me palvelemme sinua
isännöinti­asioissa

Kim Lindh

Isännöitsijä, IAT

0400 471 716

kim@paperitjatalot.fi

Björn Lindqvist

Toimitusjohtaja , KLT-Kirjanpitäjä, HHJ

050 383 5040

bjorn@paperitjatalot.fi

Niko Pyykkönen

Isännöitsijä, IAT

044 383 5061

niko@paperitjatalot.fi

Robert Wahlstedt

Isännöitsijä, IAT

044 383 5069

robert@paperitjatalot.fi

Sabina Holmström

Kiinteistösihteeri, kirjanpitäjä

044 383 5060

sabina@paperitjatalot.fi

Carina Nylund

Kiinteistösihteeri

044 383 5065

carina@paperitjatalot.fi

Cecilia Lindholm

Kirjanpitäjä

050 383 5061

cecilia@paperitjatalot.fi